WordPressÇözümleri

WordPress Siteler Dünya Genelinde Çok Popüler

Açık kaynaklı bir kod sistemi olan ve kişisel web sitelerinin komuta edilmesini sağlayan wordpress sistemleri dünya genelinde en fazla kullanılan kaynak kodları arasında yer almaktadır. Özel bir indeksleme sistemine sahip olan bu wordpress ile arama motorlarında istediğiniz sonuçların çok üzerinde sonuçlar alabiliyorsunuz.
Mumi Creative olarak ihtiyacınız olan wordpress çözümleri ve hizmetlerini profesyonel olarak sizlere sunuyoruz. Yapacağımız çalışma ile anahtar kelime yerine etiketlemeler yapıyor, bir
anahtar kelime yerine yüzlerce etiket ile sitenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.
E – ticaret sitenizin farklı sınıflarda çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız yapmanız gereken sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel wordpress çözümleri hizmetlerini almak.

Kişisel bir web sitesi veya kurumsal bir site için wodpress çözümleri ihtiyacınız olabilir!

WordPress çözümleri kapsamında standart temaları kullanabileceğiniz gibi sitenize veya satışını yaptığınız ürünlere yönelik olarak tema seçimi yapabiliyorsunuz. Tercih edeceğiniz temayı seçtikten sonra eklentilerinizi de temaya özel olarak entegre edebiliyorsunuz. Kişisel bir web sitesi veya kurumsal bir site için wodpress çözümleri ihtiyacınız olduğunda sizinle müşterek olarak analizler yapıyor, isteklerinize göre çözümler sunuyor, beklentilerinize yönelik olarak sizlere hizmet veriyoruz.
Mumi Creative olarak sahip olduğumuz tecrübe ile profesyonel
Wordpress hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Ekonomik fiyatlar ile danışmanlık alabilirsiniz

Web sitenizin popülerliğini artırmak istediğinizde veya e – ticaret sitenizin müşteri portföyünü genişletmek ve ziyaretçi sayısını artırmak istediğinizde yapmanız gereken sizlere sunmuş olduğumu wordpress hizmetleri için bizimle iletişime geçmek. Etiketleme sisteminin yanı sıra isterseniz seo çalışmasını birlikte sunuyoruz.
Paket olarak beklentilerinizi karşılayacak olan bu hizmetler; web sitenizin içeriği, türü ve sizlerin istekleri göz önünde bulundurularak sizlere sunuluyor. Çok kısa sürelerde alabileceğiniz wordpress hizmetleri ile web sitenizin hitini artırabilir, beklentilerinizin üzerine çıkarabilir, e – ticaret sitenizin müşteri kitlesini genişleterek Pazar payınızı artırabilirsiniz. Bu hizmetlerin tamamını çok ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.
WordPress bir grup uzman tarafından hayata geçirilmiş açık kaynaklı bir projedir.Yönetim paneli ile bir bütün olup geliştirilebilir teme seçenekleriyle ve eklentileriyle internet dünyasına yeni bir soluk getirmiştir.WordPress kendine has arama motorlarına index’leme yönetimiyle kısa sürede istenilenin üstünde bir sonuç karşılaşabilirsiniz.
Eğer Php dilini iyi derece biiyorsanız kendi eklentinizi geliştirebilir ve bunu diğer wordpress kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Wordpres’de en göze çarpan özellik ise etiket sistemidir.Gelişmiş etiket sistemi ile bir anahtar kelime yerine onlarca hatta yüzlerce anahtar kelimede sitenizi çıkarabilir ve istenilen sonuça kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Günümüzde gittikçe popülerliği artdığını hissede biliyoruz. Sizde kendinize özel wordpress teması veya eklentileri yahut wordpress projesi yaptırmayı düşünüyorsa iseniz ofisimizi ziyaret edip çayımızı yudumlarken proje detaylarını konuşabiliriz.

developer@mumicreative.net Bize ulaşmak için gerekli bilgileri gönderin
hemen dönüş sağlayalım.

DESING & code by Mumi Creative mumicreative.net © 2020