SeoÇözümleri

Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” olan Seo; arama motorlarını anlamak yani Google,Yadex,Bing yahut Yahoo gibi düşünmek ve buna göre siteinizin optimize edilmesine Seo denir.
İnternet dünyasında ihtacınız olduğu bir ürünü veya bir konu hakkında bilgi toplamak için kullanılan arama motorları ülkemizde daha çok Google kullanıldığını göz önünde bulundurursak bu özelliği ile arama motorları internet sitenize ziyaretçi yahut müşteri kaynağını akıcı bir şekilde sağlar.
Seo belirlenen bir anahtar kelimede veya bir grup anahtar kelimelerde daha üst sıralarda listelenerek o kelimeye ait arama trafiğinden en fazla ziyaretçiye ulaşmayı hedefler

Temen amacı nedir ?

Seo Hizmetinin temel amacı ise sitenizin arama motorlarında üst sıralarda listelenmesini sağlar.Seo çalışmalarında sonuça ulaşıldığı zaman ise popülerlik ve arama motorlarında (Yandex,Bing,Google) sıralama artışı getirir. Seo işlemi bir nevi markalaştırma işlemidir.
Kısacası Televizyon reklamlarında veya aramamotorlarında bulunan ve sürekli
bir bütçeye ihtiyaç duyulan reklam vermek yerine Seo hizmeti alarak hem bütçeden tasarruf edersiniz hemde arama motorlarında kalıcı ola bilirisiniz.

Seo mantığı nedir ?

Seo işlemi bir nevi “Arama Motorlarını Anlamaktır.” Siz ne kadar onların dilinde konuşur iseniz onlarda size minnettarlığını her fırsatta dile getirir. Teknolojileri takip etme Arama motorları indeksledikleri sayfalarda güncel içerik, sayfa etiketleri, sayfalarda durma oranı, sitenin performansı ve buna benzer mantıksal kurallar içermektedir.
Sürekli güncellilik, ziyaretçi sayısının yoğun olması, site içeriğine uygun başka sitelerle karşılıklı link alıp verme, güncel teknolojileri takip etme gibi işlemler sürekli uygulandığı takdirde ön sayfalara yükselmesine de yardımcı olmaktadır.

Seo Size Ne Kazandırır ?

Seo Hizmeti Bir sitenin popülaritesi açıldığı andan itibaren dikkate alınarak gelişimi değerlendirilir ve arama motoru sonuçlarına doğrudan yansıtılır. Özgünlük seo çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Arama motorlarının yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır ayruca doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsu etki yansıtılır.

Seo’da Püf Noktalar

  • 1. Anahtar Sözcükleri Akıllıca Seçin
  • 2. Anahtar Sözcükleri Akıllıca Kullanın
  • 3. Anahtar Sözcükleri Tıklatma Başına Ödeme Reklamlarıyla Sınayın 4. Diğer Sitelerden Kendi Sitenize Bağlantılar
    Oluşturun
  • 5. SEO Kampanyanızda Etik Değerlere Uyun
  • 6. Sitenizi Arama Motorlarına Gönderin
  • 7. SEO’nuzun İlerlemesini Takip Edin, Ancak Sabırlı Olun
  • 8. Dış Kaynak Kullanmayı Düşünün

developer@mumicreative.net Bize ulaşmak için gerekli bilgileri gönderin
hemen dönüş sağlayalım.

DESING & code by Mumi Creative mumicreative.net © 2020