ÖzelYazılımÇözümleri

Özel Yazılım Hizmetleri

Kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda Mumi Creative tarafından sizlere sunulan profesyonel yazılım hizmetleri kapsamında beklentilerinizi karşılayan ve istediğiniz özelliklerin yer aldığı yazılımlara sahip oluyorsunuz. Tecrübeli yazılımcılar tarafından sizlere sunulan özel yazılım hizmetleri temel prensip olarak müşteri odaklı olarak sunulmaktadır. Özel yazılım hizmeti ihtiyaçlarınızda öncelikle bir analiz çalışması yapılıyor ve ihtiyaçlarınız teker teker analiz edilerek uygulanacak yöntemler belirleniyor.
Uygulanacak adımlar sonrasında oluşacak çıktılar sizlerin onayına sunuluyor ve onay vermeniz durumunda çalışmalara başlanıyor Tamamen müşteri odaklı olarak yapılan bu çalışma ile ihtiyaçlarınıza profesyonel yazılım çözümleri getiriliyor.

Çalışma Sonrası Testler

İhtiyaçlarınız için izlenecek yöntemlerin belirlenmesi sonrasında özel yazılım hizmetleri almaya başlıyorsunuz. Beklentilerinizi karşılayacak, isteklerinize cevap verecek olan yazılım hizmetleri profesyonel ve tecrübeli bir yazılım ekibi tarafından hayata geçiriliyor. Farklı yazılım dillerinin kullanıldığı bu hizmetler kapsamında son aşama olarak test aşamasına geçiliyor. Belirli sürelerde teste tabi tutulan yazılımlar en yoğun kullanımlarda ve en fazla ziyaretçinin yer aldığı saatlerde özel olarak test ediliyor.
Test başarılı bir şekilde sonuçlandığında yazılım hizmeti size teslim ediliyor. Teslimat sonrasında da teknik olarak size destek oluyor ve belirli bir süre yazılımın çalışmasını takip ediyoruz.
Mumi Creative olarak size sunmuş olduğumuz özel yazılım hizmetleri kapsamında temel olarak ihtiyaçlarınıza en kısa süre de cevap verebilmek için çalışıyoruz. Verimli ve pratik çözüm önerilerimiz ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılıyoruz. Özel yazılım paketlerinin teslimi sonrasında sizinle dirsek teması halinde kalıyor ve olası sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyor veya ek olarak yazılım hizmetleri oluşması durumunda sizlere hizmet veriyoruz.
Profesyonel olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetlerin tamamını kısa bir süre içinde tamamlıyor, maddi olarak kayıp yaşamanızın da önüne geçiyoruz.
Sizin veya kurumunuzun beklentileri doğrultusunda hazırlanan size özel kullanım kolaylığı içeren istediğiniz özelliklere sahip yazılım çeşididir. Özel yazılım geliştirilirken dikkat edilmesi
gereken çok önemli noktalar bulunmaktadır.

Peki bu noktalar nedir ?

Özel Yazılım da temel prensibimiz : “Siz işinizi yönetin biz yazılımı” düşüncesidir.Bir çok kurum karmaşık süreçleri planlı bir şekilde yönetme ve yoğun iş süreçlerinde zamandan tasarruf etme , veri kaybının önüne geçme sağlıklı ve güvenilir raporlamalar ve kaliteli hizmet için özel yazılım tercih etmektedir.

Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyaçlarınızı analiz edip en uygun yazılıma sizlerle birlikte karar veriyoruz. Sürecin iyi anlaşılıp yazılımın bu sürece uygun olmasını sağlamak Hızlı ve iyi programlanmış bir sistem olması Yapılan sistemin daha sonra açığa çıkacak ihtiyaçlara uyum sağlayarak genişleyebilecek bir yapıya girebilmesi Sistemin profesyonel ve en az hatayla faaliyete geçebilmesi Üretilen yazılımın kullanıcı dostu olması. Sistemin amaca uygun olabilmesi için iyi test edilmiş olması. Her kurumun amacı ve stratejisi farklı oldugundan istenilen düzeyde işin yürütülmesi ve başarıya ulaşması elbette herkezin istegidir.

Peki Bizim Özel Yazılım Çözümlerinde ki Farkımız nedir!

Mumi Creative kurumların isteklerine en kısa sürede cevap vererek daha verimli çözüm olanakları saglamaktadır. Hazırladığımız özel yazılım paketlerinin gelişim sürecinde müşteriler ile daima iletişim içinde kalarak meydana gelecek olumsuzlukları en aza indirip, maddiyat ve zaman kaybının önüne geçmeyi hedef edinmiştir.

developer@mumicreative.net Bize ulaşmak için gerekli bilgileri gönderin
hemen dönüş sağlayalım.

DESING & code by Mumi Creative mumicreative.net © 2020