Shopphp, yüzde yüz yerli e ticaret alt yapısı ile çözümler üretiyoruz.

Konsept E – Ticaret Tasarımlar

Günümüzün yeni ticaret yöntemi haline gelen e – ticaret sisteminde yer almak için profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir e – ticaret sitesine sahip olmalısınız. Size ve firmanıza özel olarak tasarlanması gereken e – ticaret sitesi için konsept e – ticaret tasarımları yaparak rekabet avantajı elde etmenizi sağlayan Mumi Creative bu alanda sahip olduğu tecrübe ile sizlere alternatif seçenekler sunuyor. Konsept e – ticaret tasarımlar için öncelikle sizlerden ana sayfa, ürün detayları, ürün ve hizmet kategori sayfaları isteniyor. Farklı formatlarda gönderebileceğiniz bu içerikler uygun formata dönüştürülerek şablon yazılımına giydirilmektedir.

Özel Tasarım Şablonlar

Konsept e – ticaret tasarımları için özel olarak beğendiğiniz siteler veya sayfaları tercih edebilirsiniz. Bunun için beğendiğiniz bu sayfaları bize ulaştırıyorsunuz. Talep ettiğiniz ana sayfa çalışması için özel PSD çalışması tamamlanır ve size onay için gönderilir. Onay vermeniz durumunda doğrudan kategori sayfalarının çalışmasına başlanırken özel olarak revize edilmesini istediğiniz kısımlar olduğunda bu kısımlar için özel olarak çalışmalar yapıldıktan sonra kategori çalışmasına başlanmaktadır.

Bu işlemleri tamamlandıktan sonra son onay için tüm çalışma XHTLM formatına getirilir ve tasarım giydirme işlemi yapılır. Şablon giydirme işlemi sonrasında tasarım işleminde yer almayan formlar, sepet, üyelik giriş sayfaları gibi alanlar için şablon ile uyumlu CSS düzenlemesi yapılır. Bu uygulamaların tamamı taleplere ve tasarımlara göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bu çalışmalar Mumi Creative tarafından 7 ile 10 gün arasında sizlere sunulan konsept tasarım hizmetleri ile hayal ettiğiniz siteye sahip olabiliyorsunuz. Bu süre müşterilerimizin onay sürelerine göre daha kısa veya uzun olabilmektedir. Konsept e – ticaret tasarımlar kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı alanında profesyonel olan ve uzun yıllardır sektörde e – ticaret tasarımları yaparak tecrübe edinmiş yazılımcılar ve tasarımcılar tarafından yapıldığı için profesyonel bir e – ticaret sitesine sahip oluyorsunuz.

Tasarım giydirme paketi nedir?

Bu pakette sizden, ana sayfa, ürün detay ve kategori listeleme sayfalarının (toplam 3 sayfa) tasarımları talep edilir. Gönderilen format PSD,xHTML veya site örneği adresi gönderilebilir.
Eğer talep site örneği olarak gösterilirse, mutlaka ilgili sitenin onayı alınmaktadır.

1. Eğer gönderilen format PSD veya site örneği ise öncelikle site w3 valid xHTML haline getirilir.
2. Sonrasında ilgili şablon yazılıma giydirilir.
3. İlgili tasarım giydirildikten sonra, diğer altyapıdan gelen içeriklerin görünümleri mevcut tasarıma göre güncellenir.

Toplam süre tasarıma ve taleplere göre değişse de, genelde teslim süresi 4 ile 5 iş günü arasındadır.

Özel Tasarm (PSD Şablon) nedir?

Bu hizmet sadece tasarım giydirme paketi ile birlikte alınabilir.

1. Projeye başlamadan önce sizden, beğendiğiniz siteler, talep ettiğiniz bölümler, kurumsal renkleriniz, logonuz ve talepleriniz alınır.
2. Talebinize göre ilk PSD çalışması (ana sayfa) 2 iş gününde hazırlanır ve onayınıza sunulur.
3. Gelen tasarım üzerinde ilgili düzenlemeler yapıldıktan ve nihai onayınız alındıktan sonra, ürün detay ve kategori listeleme sayfaları, şablona özel hazırlanır ve tekrar onayınıza sunulur.

Tüm proje onay aşamasından sonra tasarım xHTML haline getirilir ve tasarım giydirilir. Özel tasarıma dahil olmayan ve altyapıdan gelen kısımlarda (sepet, formlar, üyelik girişi vs..) şablona göre CSS’i düzenlenir. Projeye ve taleplere göre değişiklik gösterebilse de, ortalama PSD-tasarım ve giydirme süresi 8 ile 10 iş günü arasındadır.

Bize Ulaşın!

Mumi Creative

Bize ulaşmak için gerekli bilgileri gönderin hemen dönüş sağlayalım.

0531 208 8670